Apa este oprită la Reșița, pe strada Căminelor pentru remedierea unei avarii!
![Apa este oprită la Reșița, pe strada Căminelor pentru remedierea unei avarii!](https://www.gazetadecarasseverin.ro/wp-content/uploads/2020/10/IMG_1295-1.jpg)
Societatea Aquacaraș anunță pentru astăzi, 26.10. 2020, de la ora 09.45 la ora 16.00, întreruperea FURNIZĂRII APEI pentru remedierea unei avarii în municipiul Reșița, pe strada Căminelor -blocurile nr. 5 și 7.
„Pentru orice problemă apărută după reluarea furrnizării apei utilizatorii pot apela Dispeceratul Central al SC Aquacaraş SA la tel. 0255/215643. Mulţumim cetăţenilor pentru înţelegere”, se precizează în comunicatul Aquacaraș.